Regały z www.regaly.biz druciane są w stanie zapewnić wielofunkcyjne przechowywanie w atmosferze medycznej.

Magazyny szpitalne są zróżnicowane, z różnymi wymaganiami dotyczącymi funkcjonalności. Ze względu na potrzebę magazynowania dużej ilości przedmiotów, organizacja i czystość mają kluczowe znaczenie. Szpitale poszukujące idealnego rozwiązania do przechowywania nie muszą szukać niczego innego niż prosty, wszechstronny, elegancki, czysty i wielofunkcyjny system magazynowania: półki druciane.

Regały druciane są w stanie zapewnić wielofunkcyjne przechowywanie w atmosferze medycznej. W poniższej treści szczegółowo omówiono zalety regałów drucianych do przechowywania w szpitalu, umożliwiając dostawcom usług medycznych wybór odpowiedniego systemu dla swojego personelu.

Różnorodne możliwości konfiguracyjne

Regały z drutu same w sobie są budowane przy użyciu podstawowych metod konstrukcyjnych. Półki są zbudowane ze stalowych belek z przyrostowymi oznaczeniami pozycji i solidnych poziomych półek. Każda półka jest wzmocniona mocnym wzorem siatki i drutami podtrzymującymi. Dzięki prostej konstrukcji regały druciane mogą być konstruowane zgodnie z wymaganiami magazynu, gabinetu lekarskiego itp. Na różne sposoby. W razie potrzeby można zastosować koła lub kółka, aby zwiększyć mobilność, a plastikowe pojemniki mogą odgrywać rolę w organizacji. Niezależnie od konkretnych potrzeb przechowywania, regały druciane pozwalają na różnorodną konfigurację w przestrzeni medycznej.

Funkcjonalność i czystość w chłodni

Półki druciane zapewniają wentylację jak żaden inny system przechowywania. Półki z siatki drucianej umożliwiają wentylację przepływową wokół każdego poziomu, każdego pojemnika i każdego pojemnika do przechowywania. Tendencja do gromadzenia się kondensatu wokół regałów magazynowych jest eliminowana poprzez stałą wentylację chłodnego powietrza. Cyrkulacja powietrza zapobiega również gromadzeniu się brudu i kurzu, co jest szczególnie ważne w przypadku przechowywania w szpitalu, gdzie sterylizacja ma kluczowe znaczenie.

Przechowywanie pojemników

Jak wspomniano, systemy regałów drucianych można zakupić z pojemnikami na drobne części. Doskonale nadaje się do przechowywania gazików, gumek, bandaży, taśm medycznych, peelingów, masek, narzędzi chirurgicznych itp. Magazynowanie pojemników pozwala na kompletację partii, transport towarów i uzupełnianie magazynów. Podkreśliliśmy znaczenie organizacji w przestrzeni medycznej – kosze podkreślają tę kluczową cechę.

Czysty, elegancki wygląd

Chociaż estetyka w pomieszczeniu magazynowym często nie jest priorytetem w warunkach szpitalnych, przechowywanie artykułów medycznych na czystym, eleganckim wyświetlaczu jest absolutnie preferowane. Ponadto regały druciane z pojemnikami zapewniają dobrą widoczność produktu i natychmiastowy dostęp do ważnych artykułów.

Ekstremalna pojemność

Ogólnie rzecz biorąc, pojemność regałów drucianych często przekracza 700kg, w zależności od struktury magazynu oraz szczegółów dotyczących szerokości i głębokości regałów.